Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cuidadores de niños > Chůva Pro Děti Do Zahájení Povinné školní Docházky, Pracovníci Péče O Děti V Mimoškolských Zařízeních A Domácnostech

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech

Contratación en República Checa (Středočeský kraj) de Cuidadores de niños

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci pečující o děti, asistenti pedagogů : Pracovníci pečující o děti

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice:chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně

Požadavky:

osvědčení o získání profesní kvalifikace

Nástup od 1.9.2019 do 26.6.2020. Mzda: 8 400,- Kč

Kontakt:Macháčková Miroslava, tel.: 605 166 765, e-mail: ms2breznicevolny.cz

Místo výkonu práce:2.mateřská škola Březnice, Obránců míru č.p. 467, Březnice

Región: Středočeský kraj.

Ver 247 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 8400 (CZK mensual).

Empleador: 2.mateřská škola Březnice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Miroslava Macháčková, ředitelka školy. Tel.: +420 605 166 765. E-mail: volny.cz" rel="nofollow">ms2breznicevolny.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 605 166 765
  • Correo electrónico: ms2breznicevolny.cz

Identificador de la vacante:16307490718.

Ver las 901 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.