Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Peones de la industria manufacturera > Ceha Strādnieks

Ofertas de Peones de la industria manufacturera en Letonia

Ceha Strādnieks

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki

Descripción de la oferta de trabajo:

Uzņēmumam paplašinoties, aicinām darbā ražošanas strādniekus/ces.

Galvenie AMATA PIENĀKUMI:

Izpildīt darbus ar specifiskām plātņu ražošanas iekārtām;

Sagatavot veidņus un veikt betona plātņu izgatavošanu;

Veikt plātņu pēcapstrādes un iepakošanas darbus;

Kontrolēt izgatavotās produkcijas kvalitāti;

Veikt citus darbus saskaņā ar ražošanas vadītāja norādījumiem.

PRASĪBAS:

Spēja precīzi izpildīt uzdotos darba uzdevumus;

Motivācija strādāt un vēlme mācīties;

Iespēja strādāt maiņu darbu;

Precizitāte, augsta atbildības sajūta, centīgums.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Pilnas slodzes darba laiku, darbs maiņās (agrākās maiņas sākums pl.05:00)

Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

Konkurētspējīgu atalgojumu 800-1000 bruto atkarībā no darbinieka kvalifikācijas;

Iespēju mācīties, attīstīties un paaugstināt savu kvalifikāciju;

Visu darba veikšanai nepieciešamo inventāru.

Ja pilnībā atbilstat visām prasībām, amata pretendentus lūdzam CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: personnelskontocc.com, vai pa pastu

Langervaldes iela 2, Jelgava, LV-3002

ar norādi: pieteikums konkursam „ražošanas strādnieks”.

Papildus informācijai zvanīt uz tālr.nr. 26637211

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 800 mínimo y 1000 máximo (EUR).

Empleador: SKONTO Concrete Cladding, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Langervaldes iela 2, Jelgava
  • Teléfono: +371 26637211
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: personnelskontocc.com

Identificador de la vacante:200120-18.

Ver las 607 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.