Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Declarantes o gestores de aduana > Carinski Deklarant-špediter - M/ž

CARINSKI DEKLARANT-ŠPEDITER - M/Ž. Eslovenia

Empleo en Eslovenia de Declarantes o gestores de aduana

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd : Špediterji/špediterke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

CARINSKI DEKLARANT, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, VSA ŠPEDICIJSKA DELA, ADMINISTRATIVNA DELA, KOMUNICIRANJE S STRANKAMI.

VSAJ V.

STOPNJA IZOBRAZBE, 2 LETI DELOVNIH IZKUŠENJ, DOBRODOŠLI PA SO TUDI SPOSOBNI IN AMBICIOZNI ZAČETNIKI., Delavec mora biti komunikativen, iznajdljiv, vesten, predvsem pa fleksibilen, prilagodljiv in zaupanja vreden z organizacijskimi sposobnostmi.

Delo je zelo raznoliko, veliko je komuniciranja s strankami,prevozniki, urnik pa samo popoldanski od 11h-19h.

Priporočljivo je poznavanje področja transporta, špedicije.

Nudimo: - možnost podaljšanja zaposlitve (po izteku pogodbe za določen čas)za nedoločen čas, - stimulativen finančni paket -delo v prijetnem kolektivu.

Vse zainteresirane kandidate, ki imate potrebno znanje in si želite kariero nadaljevati na dinamičnem delovnem mestu, vabimo, da nam pošljete prijavo s podrobnim življenjepisom v slovenskem jeziku na elektronski naslov diana.stozinicgmail.com. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SNIMEKS ŠPEDICIJA MEDNARODNA ŠPEDICIJA MMP VRTOJBA D.O.O., MEDNARODNI PREHOD 2, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOŽINIČ DIANA
Contact Phone: 041 806 531
Contact Email: diana.stozinicgmail.com

Identificador de la vacante:ND66061 .

Ver las 34 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana ofertadas.