Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > conductor de autobús/conductora de autobús > Bussijuht-paigutaja

Bussijuht-paigutaja. Estonia

Demanda en Estonia de conductor de autobús/conductora de autobús

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de autobuses y tranvías › conductor de autobús/conductora de autobús.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Veoauto- ja bussijuhid › Bussi- ja trammijuhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kas on võimalik töötada bussijuhina, kus sõitjad puuduvad? Jah, meil on! Bussijuht-paigutaja, ootame just Sind!

Tööülesanded: Töökoha eesmärk on tagada busside liikumine territooriumil vastavalt vajadusele erinevate toimingute tegemiseks: remonti, pesulasse jne.

Omalt poolt pakume: • stabiilset kuupalka ja kindlat töökohta suures ettevõttes

• puhkust 35 päeva igas kalendriaastas

• väljaõpet kohapeal ja tasuta täiendkoolitusi

• 30 eurot sportimiseks igakuiselt ja muid toredaid soodustusi

Muud nõuded: Töötamiseks on vajalik D-kategooria juhtimisõigus ning valmisolek öövahetusteks.

Hindame kõrgelt pingetaluvust, täpsust ja korrektsust tööülesannete täitmisel ning positiivset suhtumist.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: d.

Empleador: Aktsiaselts Tallinna Linnatransport (http://www.tallinnlt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Ootame Sinu CV aadressile personaltlt.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 51990608
  • Correo electrónico: oksana.pustenkotlt.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1560653.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de autobuses y tranvías › conductor de autobús/conductora de autobús ofertadas.