Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Bussijuht

Bussijuht. Estonia

Vacantes de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Bussijuht

Tööülesanded: Seoses töömahu suurenemisega vajame oma kollektiivi juurde bussijuhte Viljandi maakonnas.

Reisijate teenindamine liini- ja tellimusveol Viljandi linna- ja maakonna liiniveol.

PAKUME KA AJUTISI TÖÖKOHTI

Omalt poolt pakume: Stabiilset sissetulekut, uut bussi, ametikohast tulenevaid koolitusi, töörõivaid.

Muud nõuded: Bussijuht on rahulik ja hea käitumisega. Viisakas ja tasakaalukas reisijatega suhtlemisel. Kohusetundlik ja aus. Hoolas töötamiseks antud tehnika kasutamisel. Sõidustiililt korrektne ja seadusekuulekas. Austab iseennast, kolleege ja kaasliiklejaid. Vajalik bussijuhi pädevustunnistus (kood 95) ja ja digitaalse sõidumeeriku kaart.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: d.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible, Flexible.

Empleador: Osaühing Personaal (http://www.atko.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks palume saata cv või elulookirjeldus aadressile inga.treilmannatko.ee
Või tulla tööpäeviti aadressil Pargi tänav 5a- kaasa võtta kehtivad bussijuhi dokumendid: juhiluba, kutset tõendav dokument, tervisetõend, ID või elamisluba

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53723127
  • Correo electrónico: tonu.naaratko.ee

Identificador de la vacante:1420955.

Ver las 258 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.