Borászati pincemunkás. Kozep-Dunantul. Hungría

Demanda de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SZÖLLŐSI Pincészet Kft. Borászati pincemunkás munkatársat keres neszmélyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon vagy önéletrajzzal., 34/487-199, 34/451-254 vagy szovitelkftReemplazar por una arrobagmail.com. Speciális munkakörülmények:Munkaidő: 7:30 - 16-ig. , Speciális követelmények:Elsősorban Neszmélyről várjuk a jelentkezőket!

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 567 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 180000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SZÖLLŐSI Pincészet Kft..

Dirección: 2544 Neszmély, Kásáshegyalja utca 6.

Contacto: Szöllősi Mihályné

Email: szovitelkftReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (34) 487-199.

Ver las 203 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.