Bolti pénztáros, jegypénztáros (kasszás és szerencsejáték terminál kezelő)

Oferta en Del-Alfold (Hungría) de Cajeros y expendedores de billetes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Pénztárosok és jegyárusítók : Pénztárosok és jegyárusítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) NATUR PROJECT Kft Bolti pénztáros, jegypénztáros munkatársat keres érsekcsanádi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6347 Érsekcsanád, Dózsa Gy. utca 121., 30/6-88888-3. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Bolti pénztáros;Számviteli ügyintéző (a szak megjelölésével);Számviteli szakügyintéző;Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi szakügyintéző, ;További információ:szerencsejáték terminál kezelő tanfolyam megléte előny, vagy vállalja a betanulást képzés keretében ( 1 hetes Szegeden ) - Baja-Dusnok-Nnudvar vonalról keres munkavállalót -

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1195 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NATUR PROJECT Kft.

Dirección: 6347 Érsekcsanád, Dózsa Gy. utca 121..

Contacto: Taba Bálint

Teléfono: (30) 6888883.

Ver las 320 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes ofertadas.