Bolti pénztáros, jegypénztáros (Pénztáros). Nyugat-Dunantul

Vacantes en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Cajeros y expendedores de billetes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Pénztárosok és jegyárusítók : Pénztárosok és jegyárusítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Praktiker Építési - és Barkácspiacok Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság Bolti pénztáros, jegypénztáros munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Az állásra jelentkezni a hust336hrReemplazar por una arrobapraktiker.hu e-mail címen lehet.. Juttatások:cafeteria, útiköltség térítés, dolgozói kedvezmény, További információ:Feladatok: - A vásárló által vásárolt termékek vonalkódjának egyenkénti leolvasása - A fizetendő összeg gép segítségével történő meghatározása, az áru ellenértékének átvétele - A vásárló kérésére ÁFA-s számla kiállítása - A kasszák és azok környékének rendben tartása - Leolvasás közben az áruk ellenőrzése Elvárások: - Középfokú végzettség - Az adott szakterületen és/vagy kereskedelmi területen szerzett gyakorlat - Vevőorientáltság - Jó kommunikációs készség - Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság Amit kínálunk: - Hosszútávú munkalehetőség - Alapbér + prémium rendszer + cafeteria (választható elemekkel) - Kormányrendelet szerinti munkába járás költségeinek térítése - Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások - Szakmai képzéseken való részvétel - Fejlődési és előrelépési lehetőség

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1279 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Praktiker Építési - és Barkácspiacok Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Balaton út 10.

Contacto: Domoszlai Anikó

Email: hust336hrReemplazar por una arrobapraktiker.hu

Teléfono: (70) 370-3615.

Ver las 330 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes ofertadas.