Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Bolti Eladó (zöldség-gyümölcs Bolti Eladó)

Contrato de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Kozep-Dunantul (Hungría)

Bolti Eladó (zöldség-gyümölcs Bolti Eladó)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) DÖBRÖNTEI JÓZSEFNÉ EGY.

VÁLL.

Bolti eladó munkatársat keres oroszlányi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.03.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán: 2840 Oroszlány, Fürst Sándor út 29., Döbröntei józsefné 20/571-2741 telefonos egyeztetéás szükséges .

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Élelmiszer- és vegyiáru eladó, ;Speciális követelmények:Munkaidő: 07.00-16.00 óráig

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 740 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DÖBRÖNTEI JÓZSEFNÉ EGY. VÁLL..

Dirección: 2840 Oroszlány, NÉPEKBARÁTSÁGA út 515/4.

Contacto: Döbröntei Józsefné

Teléfono: (20) 571-2741.

Ver las 3,872 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.