Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Bolti Eladó (pénztáros - Eladó)

Bolti eladó (Pénztáros - eladó). Kozep-Magyarorszag

Oferta de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Kisalföld Füszért Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Bolti eladó munkatársat keres budapest 10. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.14 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: , Telefonon Tapodi Antalné a 30/469-8517 telefonszámon, vagy e-mailben a tapodi.orsiReemplazar por una arrobakisalfold-fuszert.hu címen..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:ABC eladó, ;Juttatások:Műszakpótlék, vasárnapi pótlék., Speciális követelmények:Kereskedelmi végzettség szükséges.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 548 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/05/2018.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kisalföld Füszért Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9030 Győr, Királyszék út 29.

Contacto: Tóth Gábor

Teléfono: (30) 469-8517.

Ver las 3,872 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.