Bolti eladó (Eladó-raktáros). Kozep-Dunantul. Hungría

Ofertas de empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) THERMO CSILLAG KERESKEDELMI BETÉTI TÁRSASÁG Bolti eladó munkatársat keres tatai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2890 Tata, Környei út 1, Naponta 08:00 - 16:00 között. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Bolti pénztáros, ;Speciális munkakörülmények:A munka jellege miatt megbízható férfiak jelentkezését várjuk! "B" jogosítvány előny., Speciális követelmények:H-p 7-16-ig és Sz:8-12-ig. Kereskedelmi gyakorlat és végzettség vagy víz-gáz fűtés szerelő végzettség előny.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 665 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: THERMO CSILLAG KERESKEDELMI BETÉTI TÁRSASÁG.

Dirección: 2890 Tata, Környei út 1.

Contacto: Pokker Lilla

Email: thermocsillag.tataReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 3,827 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.