Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Bolti Eladó (bor értékesítő és Eladó)

Bolti eladó (BOR ÉRTÉKESÍTŐ ÉS ELADÓ). Del-Alfold

Oferta de empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) NET-VINO Korlátolt Felelősségű Társaság Bolti eladó munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajz és motivációs levél küldésével a szegedborhalo.com e-mail címre..

Speciális követelmények:Elvárás az alapszintű számítógép használat (word, excel, FB oldal, weboldal, email, Googl naptár) vendég-és vásárló kezelés, talpraesettség, önálló munkavégzés, szépérzék a polcok és az üzlet rendezéséhez., További információ:Feladat: Vinotékában értékesítés, betanulást követően borajánló munkakör, valamint a vinotékával párhuzamosan, a vinotéka mellett működő kávé-és borbárban pultos munkakör.A borajánlói feladatkört tovább színesíti kitelepülésekkel, borkóstolókkal, borvacsorákkal és borturisztikai rendezvényekkel.

Előny: angol nyelvtudás (alapszintű),boros előélet, tapasztalat,vendéglátós tapasztalat.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 507 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NET-VINO Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6722 Szeged, Gutenberg utca 10..

Contacto: Major Márta

Ver las 2,326 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.