Bolti eladó (és boltvezetőhelyettes). Del-Alfold

Trabajar en Hungría (Del-Alfold) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Tapodi Csavarzár Kereskedelmi és Szolgáltató Kft Bolti eladó munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - 2017.09.03, állásegyeztetés helye és módja: E-mailben: fényképes önéletrajzzal a tapodi.csavarReemplazar por una arrobagmail.com címre vagy, Telefonon: Tapodiné, Hegdűs Margit: 06-30/4500-312 és személyesen: önéletrajzzal 6000 Kecskemét, Kurucz tér 4.. Speciális munkakörülmények:Hetente változó munkarend, További információ: A munkáltató hirdetése az állással kapcsolatban a következő: Kedves Jelentkező! Csavar-Zár Szaküzletbe keresünk eladó munkatársat. Nálunk csak hölgyek dolgoznak, a műszaki tudás nem számít, mert mindent meg lehet tanulni. Üzletünk családi vállalkozás több alkalmazottunk is régóta nálunk dolgozik, bővülés miatt keresünk új munkatársat. 1db bolti eladó állás vagy boltvezető helyettes állásunk van. Munkarendünk: egyik héten hétfőtől péntekig 7:00-tól 15:00-ig ezen a héten szombaton is 7:00-tól 12:00-ig másik héten hétfőtől péntekig 9:00-tól 17:00-ig ezen a héten a szombat szabad. Köszönjük a jelentkezését, ha érdekli az ajánlatunk akkor személyesen nyugodtan keressen fel minket önéletrajzzal nyitvatartási időben vagy jelentkezzen be telefonon az üzletvezetőnél: Tapodiné Hegedűs Matgit tel.: 30/4500-312 Cím: 6000 Kecskemét, Kurucz tér 4. (Lukoil benzinkút mellett/Praktikerhez közel, a Csongrádi utca végénél a téren)

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1147 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 190000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Tapodi Csavarzár Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Dirección: 6000 Kecskemét, Kurucz tér 4..

Contacto: Hahn-Tapodi Zsuzsanna Éva

Email: tapodi.csavarReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 207-3982.

Ver las 3,884 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.