Bolti eladó (bolti eladó-kereskedő). Nyugat-Dunantul

Vacante en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GO-RI KFT. Bolti eladó munkatársat keres körmendi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán: 9900 Körmend, Szabadság tér 5., Kirendeltségen előre egyeztetett időpontban.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kereskedő-boltvezető, ;Speciális munkakörülmények:8.00-16.30 nyitvatartás szerinti munkavégzés, Speciális követelmények:számítógépes ismeretek,gyakorlat

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1070 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GO-RI KFT..

Dirección: 1094 Budapest 09. ker., Viola utca 31-33. fsz 3.

Contacto: .

Ver las 3,884 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.