Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria > Bolničar Negovalec I - Nega Iii In Iv - M/ž

BOLNIČAR NEGOVALEC I - NEGA III IN IV - M/Ž. Gorenjska

Vacante en Eslovenia (Gorenjska) de técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd › Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu › Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

BOLNIČAR V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - POMOČ PRI ZDRAVSTVENI NEGI IN OSKRBI STANOVALCEV, -

POMOČ PRI PREMIKANJU V PROSTORU IN PREVOZIH STANOVALCEV,

- TRANSFER ZDRAVSTVENEGA MATERIALA IN STANOVALCEV, -

OPAZOVANJE STANJA STANOVALCEV IN POROČANJE,

- VZDRŽEVANJE BIVALNEGA OKOLJA STANOVALCEV, -

UREJANJE LEŽIŠČA STANOVALCEV – POSTILJANJE, PRESTILJANJE, MENJAVANJE POSAMEZNIH DELOV POSTELJNINE, POMOČ PRI POSTILJANJU POSTELJE NEPOMIČNIM IN POLPOMIČNIM STANOVALCEM, -

OBLAČENJE IN SLAČENJE STANOVALCEV, -

VZDRŽEVANJE OSEBNE NEGE STANOVALCEV, -

UMIVANJE IN NEGA POSAMEZNIH DELOV TELESA (GLAVA, OBRAZ, PRSNI KOŠ, TREBUH, INTIMNA TOALETA), -

KOPANJE STANOVALCEV, -

NAMEŠČANJE NASLONOV STANOVALCEM, -

POMOČ PRI GIBANJU, OBRAČANJE, DVIGOVANJE, PRENAŠANJE, PREVAŽANJE IN SPREMLJANJE STANOVALCEV IZVEN DOMA, -

UREJANJE POLOŽAJA STANOVALCA V POSTELJI (FIZIOLOŠKI, SEDEČI, POLSEDEČI, BOČNI, TREBUŠNI POLOŽAJ), -

POLAGANJE STANOVALCEV NA NOSILA ALI VOZIČEK, -

POMOČ PRI DEFEKACIJI IN MIKCIJI, NAMEŠČANJE NOČNE POSODE ALI URINSKE STEKLENICE, NAMEŠČANJE STANOVALCEV NA SOBNO STRANIŠČE, -

OPAZOVANJE STANOVALČEVEGA POČUTJA IN POROČANJE VODJI ODDELČNEGA TIMA, -

POSEBNA NEGA STANOVALCEV S PRELEŽENINAMI S POUDARKOM NA PREPREČEVANJU LE-TEH, -

APLIKACIJA PREPROSTIH OBKLADKOV IN OVITKOV, -

ČIŠČENJE VOZIČKOV ZA NEGO IN KOŠEV ZA PERILO, -

TRANSPORT UMAZANEGA IN ČISTEGA PERILA, -

POSMRTNA OSKRBA, -

PRIPRAVA NA HRANJENJE IN HRANJENJE STANOVALCEV,

- OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU NADREJENEGA .

, Opravljeno pripravništvo in strokovni izpit.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 273 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Socialnovarstveni zavod Taber, Šmartno 70 , 4207 CERKLJE NA GORENJSKEM.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PIPAN NASTJA
Contact Phone: 04 20 27 605
Contact Email: nastja.pipandomtaber.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PB56894.

Ver las 542 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria ofertadas.