BOLNIČAR NEGOVALEC V SLUŽBI ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE (M/Ž) - M/Ž

Vacante en Eslovenia (Podravska) de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev oz. nadomeščanje začasno odsotne delavke, polni delovni čas, 40 ur, -VZDRŽEVANJE IN UREJANJE POSTELJNE ENOTE, -UREJANJE STANOVALČEVEGA LEŽIŠČA – POSTILJANJE, PRESTILJANJE, MENJAVANJE POSAMEZNIH DELOV POSTELJNINE, -IZVAJANJE OSNOVNE OSKRBE IN ZDRAVSTVENE NEGE STANOVALCEV, -POMOČ PRI VSEH ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTIH GIBANJA, -KOREKCIJA POLOŽAJA STANOVALCA V POSTELJI, -PRIPRAVA IN VZDRŽEVANJE PRIPOMOČKOV ZA GIBANJE 2X MESEČNO OZ. PO POTREBI (ČIŠČENJE-RAZKUŽEVANJE), -PREZRAČEVANJE SOB IN SKUPNIH PROSTOROV, -PREPREČEVANJE IN OBVLADOVANJE OKUŽB, -ZAGOTAVLJANJE VARNEGA OKOLJA (ODZIV NA KLIC, NAMEŠČANJE KLICNIH NAPRAV, POSTELJNE OGRAJE IN TRAPEZA) IDR. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, strokovni izpit, komunikativnost, tolerantnost, prijaznost, čustvena stabilnost in iniciativnost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 387 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM POD GORCO, družba za bivanjsko oskrbo, d.o.o..

Dirección: Pekrska cesta 56 , 2000 MARIBOR.

Contacto: FRAS GOMZI SUZANA

Email: suzana.frasgomziReemplazar por una arrobadompodgorco.si

Teléfono: 02 4805620.

Ver las 607 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.