Vacantes en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones

Bolničar Negovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
BOLNIČAR V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU OSNOVNE OSKRBE IN ZDRAVSTVENE NEGE PO STANDARDIH STROKE, IZVAJANJE OSNOVNE NEGE (UMIVANJE, KOPANJE, POMOČ PRI OBLAČENJU, POMOČ PRI GIBANJU IN TRANSFER, SPREMSTVO IN PODOBNO), UREJANJE STANOVALČEVE POSTELJE IN OKOLICE (PREOBLAČENJE IN POSTILJANJE), ČIŠČENJE NEGOVALNIH VOZIČKOV, OBPOSTELJNIH MIZIC, POSTELJ, NAMEŠČANJE NEPOMIČNIH STANOVALCEV V USTREZEN POSTELJNI POLOŽAJ, NA VOZIČEK PO NAVODILIH FIZIOTERAPEVTA, HRANJENJE IN POMOČ PRI HRANJENJU, DELJENJE NAPITKOV IN POMOČ PRI PITJU, VZDRŽEVANJE OPREME IN PRIPOMOČKOV (ČIŠČENJE, RAZKUŽEVANJE), POMOČ PRI OSKRBI UMRLEGA , večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 848 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DEOS, d.d.; DEOS, d.d., PE CENTER STAREJŠIH NOTRANJE GORICE.

Dirección: Gmajna 7 , 1357 NOTRANJE GORICE.

Contacto: PETRIČ ANA

Email: ana.petricReemplazar por una arrobadeos.si

Teléfono: 08 2000 402.

Ver las 586 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.