Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Trabajadores de los cuidados personales en instituciones > Bolničar - Negovalec I - M/ž

BOLNIČAR - NEGOVALEC I - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Empleo en Eslovenia (Gorenjska) de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu : Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE V PROCESU ZDRAVSTVENE NEGE PRI ZADOVOLJEVANJU OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH POTREB, -VZRŽEVANJE OŽJEGA STANOVALČEVEGA OKOLJA, -OPAZOVANJE IN BELEŽENJE STANOVALČEVEGA POČUTJA, VITALNIH FUNKCIJ, ZAUŽITE HRANE, TEKOČINE IN IZLOČANJA, -TRANSPORT ČISTEGA IN UMAZANEGA PERILA IN SKRB ZA OSEBNO PERILO, -TRANSPORT HRANE, RAZDELJEVANJE IN HRANJENJE, -OSKRBA UMRLIH, -POMOČ V PRALNICI PRI PRANJU, SUŠENJU IN LIKANJU, -NADOMEŠČANJE DELAVCEV, KI IZVAJAJO POMOČ NA DOMU, -USTNO IN PISNO POROČANJE O PROBLEMATIKI IN DOGAJANJIH NA DELU, SODELAVCEM IN NADREJENIM, -DRUGE NALOGE PO NAVODILIH VODJA IZMENE, NEPOSREDNEGA VODJE ALI DIREKTORJA.

ODGOVORNOSTI: -ZA DELOVNE REZULTATE, -ZA TOČNOST IN PRAVOČASNOST IZVAJANJA NALOG, -ZA VARNOST STANOVALCEV, -ZA USTREZEN ODNOS DO UPORABNIKOV, -ZA ZAVAROVANJE VSEH VRST PODATKOV, -ZA RACIONALNO PORABO ENERGIJE IN VODE, -ZA SKRBNO RAVNANJE Z DELOVNIMI SREDSTVI IN PREDMETI DELA. , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Veselje do dela s starejšimi, komunikativnost, natančnost in zanesljivost, tolerantnost,prilagodljivost...POSEBNI POGOJI DELA: - TRIIZMENSKO DELO - DELO TUDI OB NEDELJAH - DELO TUDI OB PRAZNIKIH - 6-DNEVNI DELOVNI TEDEN - OBČASNA PRERAZPOREDITEV DELOVNEGA ČASA

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 99 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZAVOD SVETEGA MARTINA ZA SOCIALNOVARSTVENO, ZDRAVSTVENO, VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO IN VZGOJNO-VARSTVENO DEJAVNOST.

Dirección: SREDNJA VAS V BOHINJU 33 A, 4267 SREDNJA VAS V BOHINJU.

Contacto: CERKOVNIK JOŽE

Email: joze.cerkovnikzsm.si

Teléfono: 04 577 84 12.

Ver las 742 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.