Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Receptores de apuestas > Blagajnik-operater/blagajnica-operaterka U Automat Klubu

BLAGAJNIK-OPERATER/BLAGAJNICA-OPERATERKA U AUTOMAT KLUBU

Oferta de Receptores de apuestas en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Receptores de apuestas y afines.

Clerical support workers : Customer services clerks : Tellers, money collectors and related clerks : Bookmakers, croupiers and related gaming workers

Descripción de la oferta de trabajo:

Priređivač igara na sreću na automatima REBUY STARS d.o.o. traži odgovorne i motivirane radnike za rad u automat klubu u Novom Zagrebu (u sklopu trgovačkog centra SUPERNOVA).

Jedinstveni koncept automat kluba temelji se na natprosječnoj veličini i uređenosti prostora te pružanju kvalitetne usluge radi ispunjenja svih zahtjeva naših gostiju.

Fotografije našeg automat kluba moguće je vidjeti na našoj web stranici www.rebuystars.hr

Blagajnik / operater u automat klubu (m/ž)

Opis posla:

• uplata/isplata novca, izrada evidencija

• rad s automatima za igre na sreću i podrška igračima

• mjenjački poslovi

Uvjeti:

• SSS

• prethodno radno iskustvo nije obavezno

• osnovno poznavanje stranog jezika (engleski)

• poznavanje rada na računalu

• spremnost na noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima

• razvijene komunikacijske vještine i ljubaznost

• timski rad, pouzdanost, preciznost

Što nudimo?

• iznadprosječna primanja

• dodaci za rad u popodnevnoj smjeni, noću, nedjeljom i blagdanima

• dodatna primanja poput prigodnih nagrada, regresa, nagrade za radne rezultate, itd.

• rad u smjenama po 8 sati (tjedno 40 sati i 2 dana slobodna)

• mogućnost stalnog radnog odnosa

• mogućnost napredovanja

• plaćen prijevoz

• osigurana radna odjeća

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu pošaljite molbu i životopis na posaorebuystars.hr

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: REBUY STARS d.o.o..

Ver las 19 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Pagadores y cobradores de ventanilla y afines : Receptores de apuestas y afines ofertadas.