Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Bibliotecarios, documentalistas > Bibliotekar Vii/2 - M/ž

Demanda de Bibliotecarios, documentalistas en Eslovenia

Bibliotekar Vii/2 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Bibliotekarji/bibliotekarke, arhivarji/arhivarke in konservatorji/konservatorke : Bibliotekarji/bibliotekarke, dokumentalisti/dokumentalistke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

BIBLIOTEKAR, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - POSREDOVANJE KNJIŽNIČNEGA GRADIVA IN DRUGIH INFORMACIJSKIH VIROV UPORABNIKOM,

- EVIDENCA IN ADMINISTRACIJA IZPOSOJE IN POSREDOVANJA KNJIŽNIČNEGA GRADIVA IN DRUGIH INFORMACIJSKIH VIROV,

- POSREDOVANJE GRADIVA IN DOKUMENTOV V MEDKNJIŽNIČNI IZPOSOJI,

- BLAGAJNIŠKO POSLOVANJE,

- POSREDOVANJE ZAHTEVNEJŠIH INFORMACIJ UPORABNIKOM O GRADIVU IN IZ GRADIVA IN DRUGIH INFORMACIJSKIH VIROV,

- SVETOVANJE UPORABNIKOM PRI ISKANJU IN UPORABI KNJIŽNIČNEGA GRADIVA IN DRUGIH INFORMACIJSKIH VIROV,

- SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU, ORGANIZACIJI IN RAZVOJU NOVIH INFORMACIJSKIH STORITEV KNJIŽNICE,

- STROKOVNA ANALIZA PODATKOV O INFORMACIJSKIH STORITVAH KNJIŽNICE,

- OBLIKOVANJE LASTNIH INFORMACIJSKIH VIROV,

- VSEBINSKA IN STATISTIČNA ANALIZA PODATKOV O INFORMACIJSKIH VIRIH KNJIŽNICE,

- VREDNOTENJE INFORMACIJSKIH VIROV,

- SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN RAZVOJU NOVIH INFORMACIJSKIH VIROV IN PROIZVODOV KNJIŽNICE,

- SKRB ZA HRANJENJE IN VAROVANJE KNJIŽNIČNEGA GRADIVA,

- SODELOVANJE PRI INVENTURI KNJIŽNIČNIH ZBIRK,

- INFORMACIJSKO OPISMENJEVANJE UPORABNIKOV, IZBOR IN PRIPRAVA GRADIVA ZA DIGITALIZACIJO IN SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU DIGITALNIH ZBIRK,

- DRUGE NALOGE PO NAVODILIH VODJE.

, Komunikativnost za delo z uporabniki, sposobnost timskega dela, pripravljenost na izmensko delo in delo ob sobotah po razporedu,

želen bibliotekarski izpit, sicer se določi rok za opravljanje izpita ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: NARODNA IN UNIVERZITETNA KNJIŽNICA, TURJAŠKA ULICA 1, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: POHAR-SUŠNIK EVA
Contact Phone: 031 807 371
Contact Email: eva.pohar-susniknuk.uni-lj.si

Identificador de la vacante:NT33028.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.