Europeos.es : Inicio > Empleo en Alemania > Operarios en cemento armado, enfoscadores > Betoniarz- Pomocnik Zbrojarza

Betoniarz- pomocnik zbrojarza. Alemania

Trabajo en Alemania de Operarios en cemento armado, enfoscadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines.

Handwerks- und verwandte Berufe : Bau- und Ausbaufachkräfte sowie verwandte Berufe, ausgenommen Elektriker : Baukonstruktions- und verwandte Berufe : Betonierer, Betonoberflächenfertiger und verwandte Berufe

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca przy linii montażowej preafabrykantów, rozkładanie zbrojenia na stołach montażowych, betonowanie gotowych elementów.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: Praca w systemie 2 zmianowym od godz. 08:00 do 16:00,  od 16:00 do 24:00 na terenie Niemiec w małych miejscowościach na zamkniętych warsztatach prefabrykacji. Grupy zmianowe do 8 osób. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy i z pracy. Zakwaterowanie w małych miejscowościach oddalonych od dużych skupisk ludzkich. Stabilne warunki zatrudnienia, dojazdy do Polski co (6-8 tygodni). Odzież robocza, szkolenia, rozwój zawodowy.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: Betoniarz-zbrojarz

Praca na terenie Niemiec

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 8800 mínimo y 10500 máximo (PLN).

Empleador: Łączpol sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Piotr Wójcik, tel.: 506 087 197, email: laczpol.pl" rel="nofollow">piotr.wojciklaczpol.pl

Identificador de la vacante:1875StPr/20/1343.

Ver las 182 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines ofertadas.