Beszerzési ügyintéző (beszerzési ügyintéző)

Vacante en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Agentes de compras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Felvásárlók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ADA-HUNGÁRIA BÚTORGYÁRTÓ KFT. Beszerzési ügyintéző munkatársat keres körmendi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9900 Körmend, Rákóczi út 154., fényképes önéletrajz megküldése balazs.bognarReemplazar por una arrobaada.at e-mail címre. További információ:Német nyelvtudás középfokon, angol nyelvtudás előny. Bér egyeztetés alapján. Munkaidő: 7-15.30-ig

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1077 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ADA-HUNGÁRIA BÚTORGYÁRTÓ KFT..

Dirección: 9900 Körmend, Rákóczi út 154..

Contacto: .

Email: balazs.bognarReemplazar por una arrobaada.at

Teléfono: (.) ..

Ver las 241 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.