Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Oficiales de préstamos y créditos > Banki Szakügyintéző

Trabajos en Kozep-Dunantul (Hungría) de Oficiales de préstamos y créditos

Banki Szakügyintéző

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Hitel- és kölcsönügyintézők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Finance Sales Hungary Kft.

Banki szakügyintéző munkatársat keres komáromi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: karrierfinance-sales.hu, szakmai önéletrajzot küldeni: karrierfinance-sales.hu.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Banki szakügyintéző, ;Juttatások:Bruttó 240 000- 375 000 Ft Jutalékok, bónuszok, versenyek Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony Munkába járás támogatása Végzettség hiánya esetén cégünk a képzés és az azzal járó költségeket átvállalja Folyamatos szakmai támogatás, Speciális munkakörülmények:Elérhető termékek, szolgáltatások bemutatása, tájékoztatása az ügyfelek részére Ügyfél vásárlási elképzeléseinek megismerése, igények feltárása Ügyfél teljes körű tájékoztatása Szolgáltatási szerződések megkötése, adminisztrációja, Speciális követelmények:Felhasználói szintű számítógépes ismeret Értékesítési gyakorlat, rátermettség Megrendelő termékeinek és szolgáltatásainak pontos és alapos ismerete Jó kommunikációs képesség Önálló és pontos munkavégzés, További információ:A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területekre specializálódott cég.

Vállalatunk 16 éves tapasztalattal szerepel a piacvezetők között.

2016-ban csatlakoztunk a Magyarország mellett 20 európai országban jelen lévő, Workservice cégcsoporthoz.

Felhasználói szintű számítógépes ismeret Értékesítési gyakorlat, rátermettség Megrendelő termékeinek és szolgáltatásainak pontos és alapos ismerete Jó kommunikációs képesség Önálló és pontos munkavégzés Elérhető termékek, szolgáltatások bemutatása, tájékoztatása az ügyfelek részére Ügyfél vásárlási elképzeléseinek megismerése, igények feltárása Ügyfél teljes körű tájékoztatása Szolgáltatási szerződések megkötése, adminisztrációja Bruttó 240 000- 375 000 Ft Jutalékok, bónuszok, versenyek Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony Munkába járás támogatása Végzettség hiánya esetén cégünk a képzés és az azzal járó költségeket átvállalja Folyamatos szakmai támogatás

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 240000.0 HUF mínimo y 375000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Finance Sales Hungary Kft..

Dirección: 1146 Budapest 14. ker., Hungária körút 140-144..

Contacto: Tóth Péter

Ver las 206 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos ofertadas.