Trabajos de Oficiales de préstamos y créditos en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Banki-, Befektetési Termékértékesítő (pénzintézeti Termékek értékesítése Fő- Ill. Mellékállásban)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Hitel- és kölcsönügyintézők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Kelemen Consulting Group Korlátolt Felelősségű Társaság Banki-, befektetési termékértékesítő munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötetlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével kizárólag e-mailben lehet a kelemenconsultinggroupReemplazar por una arrobagmail.com címen. , Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével kizárólag e-mailben lehet a kelemenconsultinggroupReemplazar por una arrobagmail.com címen. . Speciális munkakörülmények:Akár másodállásban is lehetséges a foglalkoztatás. Kötetlen munkaidő., Speciális követelmények:gyakorlott értékesítők jelentkezését várják, További információ:Gyakorlott értékesítőket keres a cég, alkalmazotti jogviszonyba, akár másodállásban is. Munkaidő: kötetlen. Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével kizárólag e-mailben lehet a kelemenconsultinggroupReemplazar por una arrobagmail.com címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1279 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kelemen Consulting Group Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Szűrcsapó utca 12 B fsz 3.

Contacto: .

Email: kelemenconsultinggroupReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 178 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos ofertadas.