Banki ügyintéző (Bankfióki tanácsadó). Del-Dunantul

Empleo en Hungría (Del-Dunantul) de Oficiales de préstamos y créditos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Hitel- és kölcsönügyintézők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FHB Kereskedelmi Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság Banki ügyintéző munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Széchenyi utca 39.:FHB Szekszárdi Bankfiók, Fényképes szakmai önéletrajz küldésével pályázhatnak a Harsanyi.ErzsebetReemplazar por una arrobafhb.hu e-mail címen. Juttatások:jutalék, cafeteria, Speciális munkakörülmények:6 hetes oktatás Budapesten ( költségtérítéssel ), Speciális követelmények:jó kommunikációs készség, ügyfélorientált értékesítéstechnika, További információ:Bankfióki tanácsadó munkakörbe keresünk munkavállalókat. A munkáltató 6 hetes budapesti oktatást (költségtérÍtéssel) biztosít a foglalkoztatottak részére. Munkarend: kötött nappali munkavégzés (8-tól 16 óráig ). Juttatások:jutalék,cafeteria. A munkakör betöltségéhez szükséges kompetenciák: középfokú iskolai végzettség, jó kommunikációs készség, ügyfélorientált értékesítéstechnika, felhasználói szintű számítógépes ismeretek szükségesek. Az állásra fényképes önéletrajz küldésével pályázhatnak,amelyet Harsányi Erzsébet részére a Harsanyi.ErzsebetReemplazar por una arrobafhb.hu e-mail címre küldhetnek el. (Telefonszám:30/535-9603 )

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 305 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: FHB Kereskedelmi Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 1082 Budapest 08. ker., Üllői út 48.

Contacto: Harsányi Erzsébet

Email: Harsanyi.ErzsebetReemplazar por una arrobafhb.hu

Teléfono: (30) 535-96.03.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Oficiales de préstamos y créditos ofertadas.