Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Baaridaam/baarmen, Barista

Baaridaam/baarmen, barista. Estonia

Oferta de empleo en Estonia de Trabajadores de los servicios personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tallinna südames Tammsaare pargis peatselt avatavad uued restoranid ootavad Sind oma meeskonda!

Klientide kiire, sõbralik ja viisakas teenindamine

Kohvijookide ja kokteilide valmistamine

Jookide ettevalmistamine klienditeenindajatele

Tooraine tellimine, vastuvõtt ja ladustamine

Ruumide korrashoid

Inventuuride läbiviimine

Omalt poolt pakume: Häid töötingimusi vastvalminud uutes ruumides

Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi

Koolitusi, väljaõpet algajaile ja täiendõpet kogenumatele

Töötulemustele väärilist töötasu

Arenguvõimalusi ettevõttesiseselt

Muud nõuded: Kui oled julge pealehakkamise, hea pingetaluvuse ja positiivse ellusuhtumisega, oskad hinnata maitsvat toitu ja suurepärast teenindust ning soovid anda oma panuse uue ägeda projekti käivitamisel, siis oled just Sina see, keda ootame. Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid piisab ka tugevast tahtest ja valmisolekust õppida selgeks täiesti uus amet

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial, Flexible, Flexible.

Empleador: Manna Catering OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kui oled ise huvitatud ja tead veel kedagi, kes Sinu meeskonda sobiks, siis saatke CV või küsige lisainfot infocafeopera.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infocafeopera.ee

Identificador de la vacante:1401021.

Ver las 240 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.