Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > sumiller de vino > Tarjoilija, Ravintola Isä Camillo, Kuopio

Tarjoilija, Ravintola Isä Camillo, Kuopio. Pohjois-Savo

Vacantes de sumiller de vino en Pohjois-Savo (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera › sumiller/sumillera › sumiller de vino.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Tarjoilutyöntekijät › Tarjoilijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Ravintolamestarit Oy:lle TARJOILIJAA ravintola Isä Camilloon pidempiaikaiseen työsuhteeseen.

Ravintolamestarit Oy on vuonna 1997 perustettu kuopiolainen ravintolayritys, jolla on noin kymmenen liiketoimintayksikköä. He työllistävät ympäri vuoden noin 70 ravintola-alan ammattilaista. Ravintolamestareilla pääset työskentelemään ammattilaisten kanssa, joilla on intohimo asiakaspalveluun ja maukkaisiin elämyksiin. Työskentely tapahtuu heidän arvojen mukaisesti vastuullisesti, yhdessä, sydämellä.

Toivomme hakijalta sujuvaa suomen kielen taitoa sekä anniskelu- ja hygieniapassia. Edellytämme myös aiempaa tarjoilijan työkokemusta.

Työtehtävät koostuvat tyypillisistä tarjoilijan tehtävistä, kuten asiakaspalvelusta, tilausten vastaanottamisesta ja tarjoiluista. Olet tiimipelaaja ja haluat aidosti tarjota asiakkaalle unohtumattoman ravintolakokemuksen.

Työ alkaa heti sopivan tekijän löydyttyä, joten mikäli uskot olevasi hakemamme tarjoilija, lähetäthän hakemuksen ja CV:si mahdollisimman pian.

Lisätietoja työhön liittyen:

Jenna Hämynen, rekrytointikonsultti

+358 50 328 3068

jenna.hamynenbolt.works

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 167 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:fc62f6c6-96d7-42a2-ac09-f512044809b8.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera › sumiller/sumillera › sumiller de vino ofertadas.