Bútorasztalos. Kozep-Dunantul. Hungría

Demanda de Ebanistas en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Famegmunkálók, műbútorasztalosok és hasonló foglalkozások : Műbútorasztalosok és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Poliforg 2000 Faipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Bútorasztalos munkatársat keres táti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2534 Tát, József Attila utca 27, napközben, személyesen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Asztalosipari szerelő;Asztalos, ;Juttatások:utiköltség térítés

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 598 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Poliforg 2000 Faipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2534 Tát, József Attila utca 27.

Contacto: Erdélyiné Nagy Krisztina

Email: poliforgReemplazar por una arrobainvitel.hu

Teléfono: ().

Ver las 408 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines ofertadas.