AUTOMOBILU MAZGATAJS. LATVIJA. Letonia

Contratación de Lavadores de vehículos en LATVIJA (Letonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos.
Vienkāršās profesijas : Apkopēji un palīgi mājas darbos : Transporta līdzekļu, logu un veļas mazgātāji un citu ar rokām veicamu tīrīšanas darbu izpildītāji : Transportlīdzekļu mazgātāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pilnsabiedriba “Rigas mikroautobusu satiksme”, 50103599811,

Viskalu iela 13, Riga

Pilnsabiedriba, kas nodrošina maršrutu mikroautobusu satiksmi Riga, aicina savai komandai pievienoties darbiniekus.

Automobilu mazgatajus 9122 02- Normals darba laiks.Darba samaksa pec stundu likmes.Ir iespeja stradat tikai brivdienas.Pienakumi:- Operativi veikt transportlidzeklu mazgašanu un tirišanu. - Veikt servisa telpu uzkopšana

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Rigas mikroautobusu satiksme, PS.

Dirección: Riga, Višku iela, 13.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos ofertadas.