Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y reparadores de vehículos de motor > Automechanici, Mechanici A Opraváři Osobních Automobilů

Automechanici, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Vacante en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Mechanici a opraváři strojů a zařízení › Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Descripción de la oferta de trabajo:

z: 29.03.2021 a: 31.05.2021

Jako náš servisní technik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit zákazníkům a konzultovat s nimi případné problémy.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- SŠ/SOU s dopravním/technickým zaměřením

- servisní praxi a skvělé technické znalosti

- znalost práce na PC

- řidičský průkaz sk. B

- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa

- spolehlivost a zodpovědnost

- trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu

- zázemí moderní, prosperující společnosti

- osobní rozvoj a další vzdělávání

- odpovídající platové ohodnocení a benefity

Poslat životopis: karieraautoklever.cz

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Kontakt: Marie Košíková, telefonicky v pracovní dny Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod. na č.: 774 614 086, e-mail: karieraautoklever.cz

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 158 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AUTOKLEVER spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marie Košíková. E-mail: karieraautoklever.cz .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: karieraautoklever.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21174780774.

Ver las 470 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.