Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC > Stażysta (docelowo Informatyk)

Ofertas de gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Stażysta (docelowo Informatyk)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych › Analitycy systemowi i programiści › Analitycy systemów komputerowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Kompleksowe przygotowanie minimalnych wymagań w zakresie dostaw sprzętu komputerowego i usług informatycznych, zgodnie z prawem zamówień publicznych

2. Prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania

3. Instalacja, konfiguracja i utrzymanie desktopowych systemów operacyjnych oraz aplikacji na stacjach roboczych

4. Instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń drukujących, skanujących

5. Wsparcie użytkowników  w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania

6. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i aplikacji u użytkownika

7. Szkolenie pracowników sądu z zakresu obsługi programów oraz sprzętu komputerowego będących w użytkowaniu sądu

8. Wykonywanie innych niż wymienione wyżej czynności w ramach aktualnych potrzeb w zakresie obsługi informatycznej.

Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl

K-110-4/2024

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w siedzibie Sądu Okręgowego w Radomiu, ul. Marszałka Józefa

Piłsudskiego 10, 26-600 Radom.

2. Miejscem wykonywania pracy będzie siedziba Sądu Rejonowego w Grójcu przy ul. Sportowej 14,

05-600 Grójec (Sekcja Wsparcia Użytkowników i Serwisu

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- inne zawody: Specjalista zastosowań informatyki - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie wyższe-studia pierwszego stopnia lub studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku związanym z kształceniem w zakresie informatyki

Znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowania;

Praktyczna znajomość systemów Microsoft Windows 10,11.3;

Obsługa na poziomie zaawansowanym oprogramowania Microsoft Office;

Umiejętność współpracy z użytkownikami;

Praktyczna znajomość środowiska Active Directory;

Podstawowa znajomość protokołu TCP/IP w zakresie umożliw

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 465 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SĄD APELACYJNY w LUBLINIE.

Małgorzata Swiston, tel.: 81 452 33 57, email: kadrylublin.sa.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0953.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC ofertadas.