Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, Taitorent Oy, Jyväskylä

Contrato en Finlandia (Keski-Suomi) de electricista

Sähköasentaja, Taitorent Oy, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt sähköasentajaa asiakasyrityksellemme Jyväskylään!

Haemme sähköasentajaa asiakasyritykseemme sekä uudis-, että saneerauskohteisiin.

Työnkuvaan kuuluu muun muassa uuden toimitilahallin sähköistäminen.

Työntekijältä odotetaan kokemusta sähköasentajan työstä vähintään noin 2-3 vuotta, ja perushommat pitäisi olla hallussa. Mutta vähemmälläkin kokemuksella työn saaminen onnistuu, kun on tarpeeksi ahkera ja itsenäinen tekijä. Kun olet tarpeeksi avoin ja haluat myös kehittyä, niin tämä olisi hyvä työpaikka sinulle.

Työntekijällä tulisi olla hyvä suomen kielen taito.

B-ajokortti ja oma auto katsotaan eduksi.

Palkkaus 14-19 ?/h työntekijän aikaisempi kokemus huomioon ottaen.

Tarjoamme kilpailukykyisen palkkauksen sekä mukavan työilmapiirin.

Voit hakea työpaikkaa nettisivuiltamme ja katsoa myös muita avoimia työpaikkoja osoitteessa www.taitorent.fi

Voit olla myös suoraan yhteydessä Aatu Linnaan, aatutaitorent.fi

TaitoRent Oy on Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys. Tarjoamme luotettavia rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 109 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Taitorent Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:91c9d777-e634-4bb6-8ace-fc52ad3c5bb2.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.