Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Chapistas y caldereros > Autoklempíř, Karosáři A Autoklempíři

Ofertas de empleo de Chapistas y caldereros en Olomoucký kraj (República Checa)

Autoklempíř, Karosáři A Autoklempíři

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Chapistas y caldereros.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Pracovníci na zpracování plechu

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: tř.

Kosmonautů 846/2, Olomouc.

Nástup dohodou.

Co Vám k práci u nás pomůže: - vyučení v oboru autoklempíř (u nevyučených v oboru požadujeme doloženou praxi v oboru) - aktivní přístup při řešení oprav, komunikaci se servisními poradci - pečlivost, odpovědnost, smysl pro detail Co Vás u nás bude bavit: - oprava vozů po haváriích - aktivní přistup při řešení oprav, spolupráce s týmem - aktivní přístup k vzdělávání ve spolupráci s výrobním závodem Věříme, že Vás u nás potěší: - to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit - vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení - práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě - dotované firemní stravování Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, sleva na firemní služby.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 375 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 33000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SAMOHÝL MOTOR a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Karin Hajná. Tel.: +420 724 332 533. E-mail: hajnasamohylmotor.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 332 533
  • Correo electrónico: hajnasamohylmotor.cz

Identificador de la vacante:14222730731.

Ver las 228 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Chapistas y caldereros ofertadas.