Ofertas de trabajo de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Pohja-Eesti (Estonia)

Autojuht - Mööbli Paigaldaja

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid : Sõiduauto-, paketiauto- ja mootorrattajuhid : Sõiduauto-, takso- ja paketiauto juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:
oluline on B-kategooria juhilubade olemas olu ja mikrobussi sõidukogemus; füüsiline vastupidavus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ja rõõmus mee! Kui soovid rõõmustada meie kliente Softrendi valmistoodanguga (peam pehme mööbel), siis tule meile autojuht-mööbli kokkupanijaks. Autojuht tööks on tellimuste kliendile koju tuppa toimetamine ning tema ostetud diivani, tugitooli, voodi vms toote pakendist lahtivõtmine, paigaldamine ja kokkupanek. Töö algus E-R kl 7.30-8.00 ja kestab umb 18-ni, päeva pikkus sõltub sõitude arvust ja kaugusest. Enamasti on tegu Tallinna ja Harjumaa sõitudega, kuid on päevi, kus tuleb sõita ka Tartusse ja Helsingisse (ümbrusse). Töö alguspunkt on Vahi külas, Harjumaal, kus on meie tehas. Sinna vajalik oma transpordiga tulla. Konkurentsivõimelist palka. Väljaõpet. Huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes. Omatöötaja soodustusi sh ettevõttepoolne lõuna toitlustus. Mõnusat stabiilset kollektiivi.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1209 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Salario: mínimo 1300.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Pille Puss, pillepussReemplazar por una arrobahotmail.com

Empresa: Softrend Group OÜ.

Dirección: Harku vald, Harju maakond.

Contacto: Pille Puss

Email: pillepussReemplazar por una arrobahotmail.com

Ver las 658 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.