Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Mecánicos y ajustadores electricistas > Autoelektriķis

AutoELEKTRIĶIS. Letonia

Trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Letonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Elektrisko un elektronikas iekārtu strādnieki : Elektroiekārtu montētāji un labotāji : Elektroiekārtu mehāniķi un atslēdznieki

Descripción de la oferta de trabajo:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ”8 CBR”

Reģ.Nr.43903002559  palielinoties darba apjomam,  aicina pievienoties savai komandai

             Automašīnu elektriķi - atslēdznieku

Uzņēmuma darbības virziens ir ceļu, tiltu būve un remonts.

Pienākumi:

  • Veikt darbu vadītāja dotos uzdevumus

Prasības:

  • Pieredze darbā par automašīnu elektriķi - atslēdznieku;
  • Augsta atbildības sajūta un iniciatīva darbā;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Vēlama autovadītāja apliecība (B kategorija).

Piedāvājam:

  • Intensīvu un interesantu darbu;
  • Ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus.

Pieteikties sūtot CV uz e-pastu: 8cbr8cbr.lv

,informācija pa tālruni 26 186 872.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: 8 CBR, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Rīgas iela 16, Smiltene, Smiltenes nov.
  • Teléfono: +371 26186872
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: 8cbr8cbr.lv

Identificador de la vacante:201202-28.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.