Vacantes en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Lavadores de vehículos

Autómosó (kézi Autómosó)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Járműtakarítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) VIZOKUTI Car Wash Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Autómosó munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.04 - , állásegyeztetés helye és módja: személyesen, telefonon: 70/510-7097, e-mailben: vizokutikeziautomosoReemplazar por una arrobagmail.com, személyesen, telefonon: 70/510-7097, e-mailben: vizokutikeziautomosoReemplazar por una arrobagmail.com. További információ:Kézi autómosóba várják a jelentkezőket. Elvárások: - 8. általános iskola - "B" kategóriás jogosítvány Fizetés megbeszélés, megegyezés szerint. Jelentkezés személyesen, telefonon, e-mailben. Keresni lehet: Cserkuti Viktória Tel.: 70/510-7097 E-mail cím: vizokutikeziautomosoReemplazar por una arrobagmail.com

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1298 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: VIZOKUTI Car Wash Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Erdész utca 68..

Contacto: Cserkuti Viktória

Email: vizokutikeziautomosoReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 510-7097.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos ofertadas.