Vacantes en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Lavadores de vehículos

Autómosó (autó Takarító(kézi Autómosóba))

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Járműtakarítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MAX-WASH Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Autómosó munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.15 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon, Jelentkezni: 0620/460-48-77 telefonszámon lehet. Speciális munkakörülmények:jó munkakörülmények, Speciális követelmények:b kategóriás jogosítvány, További információ:Max-Wash Kft. kézi autómosó 3 fő autó takarító munkatársat keres könnyű fizikai munkára, rész- és teljes munkaidőben. Elvárás: B kategóriás jogosítvány Pályakezdők jelentkezését is várják. Jelentkezni: 0620/460-48-77 telefonszámon lehet

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MAX-WASH Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9400 Sopron, Győri út 50..

Contacto: Tokaji Dániel

Email: maxwashkftReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (20) 460-48-77.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavadores de vehículos ofertadas.