Autófényező (Autófényező). Nyugat-Dunantul. Hungría

Trabajar en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Barnizadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Festők és mázolók, épületszerkezet-tisztítók és hasonló foglalkozások : Felületkezelők, fényezők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Csontos Gábor EV. Autófényező munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Személyesen vagy telefonon., Jelentkezni lehet személyesen a foglalkoztatónál (9400 Sopron Zárányi Utca 17.) vagy a 20/339-14-67-es telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Fényező-mázoló, ;Speciális követelmények:Elvárás: autófényezős végzettség., További információ:Elvárás: autófényezői végzettség végzettség nem szükséges. Jelentkezni lehet személyesen a foglalkoztatónál (9400 Sopron Zárányi Utca 17.) vagy a 20/339-14-67-es telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Csontos Gábor EV..

Dirección: 9400 Sopron, Zárányi utca 17..

Contacto: Csontos Gábor

Teléfono: (20) 339-14-67.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines ofertadas.