Autóbuszvezető (GKI, D kat ). Kozep-Dunantul. Hungría

Trabajos de Conductores de autobuses y tranvías en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Kamionsofőrök és autóbuszvezetők : Autóbusz- és villamosvezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GLOBÁL TRIÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Autóbuszvezető munkatársat keres esztergomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 20/ 991-40-52. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Autóbuszvezető, ;Speciális követelmények:20 személyes busszal munkásszállítás Esztergom-Oroszlány között

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 657 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GLOBÁL TRIÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2840 Oroszlány, külterület helyrajzi szám (HRSZ.) 12762.

Contacto: Egri Szandra

Email: egri.szandra13Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (20) 991-40-52.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías ofertadas.