Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Gerentes de comercios al por mayor y al por menor > Autóértékesítési Vezető (értékesítési Vezető)

Autóértékesítési vezető (értékesítési vezető)

Vacantes de Gerentes de comercios al por mayor y al por menor en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor.

Vezetők : Vendéglátó-ipari, kis- és nagykereskedelmi szolgáltatások vezetői : Kis- és nagykereskedelmi vezetők : Kis- és nagykereskedelmi vezetők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) SPIRIT AUTO Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Autóértékesítési vezető munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: e-mailben önéletrajz megküldésével: dmodorispiritauto.hu, e-mailben önéletrajz megküldésével: dmodorispiritauto.hu.

További információ:Főbb feladatok: Gépjárművek valamint a hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése, ügyintézése.

Feladatok: - értékesítési csapat vezetése - importőrrel való kapcsolattartás - márka előírásainak betartása/betartatása - együttműködés a marketing osztállyal - új gépjárművek értékesítése - márkakereskedés szolgáltatásainak ajánlása ügyfelek felé - kapcsolatteremtés, új ügyfelek felkutatása - a piac folyamatos figyelése, elemzése - gépjárművekkel kapcsolatos hitelügyintézés - új gépjárművek importőrtől való átvétele, az ügyfél részére történő átadása, bemutatása, illetve a forgalomba állítással kapcsolatos ügyek intézése - egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása Elvárások: - minimum 5 év, hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat - ügyfél-centrikus magatartás, magas empatikus képesség - "B" kategóriás jogosítvány - alkalmazkodó készség, rugalmas hozzáállás - megbízható, precíz, pontos munkavégzés - kiváló kommunikációs, szervezési és tanulási készség - üzleties megjelenés - megbízható, önálló munkavégzési képesség Munkáltató ajánlata: - stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség - próbaidő után egyéb juttatások: cégautó, telefon, laptop - korrekt, teljesítmény arányos bérezés - kellemes munkahelyi környezet, összetartó és támogató munkatársak - fejlődési lehetőség Munkavégzés helye: Zalaegerszeg.

Jelentkezéseket e-mailben várja a munkáltató, részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelöléssel.

E-mail címre: dmodorispiritauto.hu

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 460 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SPIRIT AUTO Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7400 Kaposvár, Árpád utca 37-39..

Contacto: .

Email: dmodorispiritauto.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 265 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor : Gerentes de comercios al por mayor y al por menor ofertadas.