Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Contables > Asystentka Zarządu - Specjalista Do Spraw Rachunkowości

Asystentka zarządu - specjalista do spraw rachunkowości

Contratación de Contables en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw finansów : Księgowi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa biura zarządu, sprawy administracyjne i kancelaryjne, fakturowanie, sprawdzanie dokumentów sprzedażowych, tłumaczenie faktur, rozliczanie magazynu, współpraca z biurem rachunkowym, przygotowanie umów dla kontrahentów.

Praca w godz. 8:00-16:00Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne- pozostałe: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 3 lata.

Uprawnienia: obsługa oprogramowania Comarch Erp Optima faktury, magazyn

Umiejętności: znajomość zasad rachunkowości

Oczekiwania dodatkowe: znajomość branży rolniczej - specjalizacja trzoda chlewnaSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: JT TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1416StPr/21/0658.

Ver las 413 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.