Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Asystent Ds. Szj/ Tłumacza J. Angielskiego - Ofpr/19/0225

Asystent ds. SZJ/ Tłumacza j. angielskiego - OfPr/19/0225

Empleo de Oficinistas generales en Polonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prace administracyjno-biurowe, wsparcie działu jakości w sporządzaniu dokumentacji( kontrole spawania, malowania, dok.Jakościowa prowadzonych prac), nadzór i tworzenie dok.

ISO 9001 (m.in.

Audity wewnętrzne, protokół z przeglądu zarządzania, kart procesu, księga jakości), tłumaczenie kontraktów-dokumentacja techniczna i komercyjna, tłumaczenie korespondencji od klienta, podwykonawców i dostawców.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - konieczne; wysokie zdolności planowania, dobra zadaniowa organizacja czasu pracy - konieczne; certyfikat Auditora Wewnętrznego ISZJ ISO 9001 - konieczne; znajomość i doświadczenie SZJ ISO 9001 - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3024 (PLN).

Empleador: "INTOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Konrad Tesznar, tel.: 627 816 100, email: in-top.pl" rel="nofollow">konrad.tesznarin-top.pl

Identificador de la vacante:1761StPr/19/0228.

Ver las 761 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.