Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Asystent/ka Do Spraw Księgowości

Asystent/ka do spraw księgowości. Polonia

Búsqueda de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Polonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych : Pracownicy rachunkowości i księgowości

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji księgowej, wprowadzanie doukmentów do systemu finansowo-księgowego, archiwizacja dokumentów, wspracie działu w bieżącej pracyWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne; średnie zawodowe - pożądane- umiejętności: Komunikatywność - konieczne; Obsługa urządzeń biurowych - konieczne; Umiejętność pracy w zespole - konieczne; znajomość programów księgowych - konieczne; Znajomość programu SYMFONIA - konieczne- inne zawody: Asystent do spraw księgowości, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: - zdolność szybkiego uczenia się

- mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

- dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: anna.lakomieccleoni.pl

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: - kontakt osobisty w godz. 7-15

- telefoniczne umówienie terminu spotkania, tel. 516 392 747, 61 29 77 205

- dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: anna.lakomieccleoni.pl- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1500 (PLN).

Empleador: CAD-SYSTEM Lidia Marciniak .

Instrucciones para solicitar:

Anna Łakomiec, tel.: 516 392 747, email: cleoni.pl" rel="nofollow">lakomiec.annacleoni.pl

Identificador de la vacante:1627StPr/19/0548.

Ver las 462 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.