Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Empleados de servicios de transporte > Asystent Spedytora

Oferta de trabajo en Podkarpackie (Polonia) de Empleados de servicios de transporte

Asystent Spedytora

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Pracownicy pomocniczy do spraw transportu

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: OBOWIĄZKI DLA DZIAŁU TRANSPORTOWEGO: - CODZIENNA ORGANIZACJA DZIAŁAŃ TRANSPORTOWYCH I SPEDYCYJNYCH. - PLANOWANIE ZAMÓWIEŃ, WŁASNYCH CIĘŻARÓWEK I KIEROWCÓW, PODWYKONAWCÓW. - STEROWANIE TWORZENIEM I PLANOWANIEM ZAMÓWIEŃ W SPOSÓB OPŁACALNY I EFEKTYWNY. - STEROWANIE WSKAŹNIKAMI OPERACYJNYMI (PRODUKTYWNOŚĆ I KOSZTY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH / KIEROWCÓW) - KONTYNUACJA ZAPYTAŃ NASZYCH KLIENTÓW, ORGANIZOWANIE ZAMÓWIEŃ I PLANOWANIE. - SKUTECZNA WSPÓŁPRACA Z KIEROWNIKAMI DEPARTAMENTÓW - TERMINOWOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I WYJAZDÓW, KOREKTA REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - KONTYNUACJA WYTYCZNYCH KORPORACYJNYCH, PROCEDUR I SPRAWOZDAWCZOŚCI - ZAPEWNIENIE STRUKTURY ADMINISTRACYJNEJ I PRZYGOTOWANIE DO FAKTUROWANIA. - WSPÓŁPRACUJE Z PARTNERAMI BIZNESOWYMI I RÓŻNYMI ODDZIAŁAMI GRUPY E.

VAN WIJK - RAPORTY DO KIEROWNIKA TRA Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: [Inne] : GRUPA E.

VAN WIJK JEST MIĘDZYNARODOWYM DOSTAWCĄ USŁUG LOGISTYCZNYCH I MOTORYZACYJNYCH Z GŁÓWNĄ SIEDZIBĄ W GIESSEN W HOLANDII ORAZ ODDZIAŁAMI W RUMUNII, MOŁDAWII, UKRAINIE I POLSCE - ZATRUDNIMY ASYSTENTA SPEDYTORA DO PRZYUCZENIA NA SAMODZIELNE STANOWISKO WYMAGANA JEST DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO PAKIETU OFFICE I PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ TRANSPORTOWYCH Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 246 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Fecha de inicio: 10/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 3000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: JAN , tel.: +48 530 060 012, email: Jkalembaevanwijk.pl

Empresa: E VAN WIJK LOGISTICS POLAND SP.Z.O.O..

Dirección: REFORMACKA 6, 35-026 RZESZÓW, Polska.

Contacto: JAN , tel.: +48 530 060 012, email: Jkalembaevanwijk.pl

Ver las 240 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.