Asystent rodziny. Lubelskie. Polonia

Oferta de trabajo en Lubelskie (Polonia) de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych i religii : Pracownicy pomocy społecznej i pracy socjalnej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: -opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, -udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego, -udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, -udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi, -wspieranie aktywności społecznej rodzin, -motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, -udzielanie pomocy w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy zarobkowej, -motywowanie do udziału w zajęciach grupowych dla rodziców, mających na celu kształtowanie prawidłowych wzorców rodzicielskich i umiejętności psychospołecznych, -podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin, -prowadzenie indywidualnych konsultacji wychowawczych dla rodziców i dla dzieci, -prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną, -dokonywanie okresowej oceny sytuacji rodziny, nie rzadziej niż co pół roku, -monitorowanie funkcjonowania rodziny po zakończeniu pracy z rodziną, -sporządzanie na wniosek sądu, opinii o rodzinie i jej członkach, -współpraca z jednostkami administracji rządowej i samorządowej, właściwymi organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami i osobami specjalizującymi się w działaniach na rzecz dziecka i rodziny, -współpraca z Zespołem Interdyscyplinarnym do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie lub grupą roboczą oraz innymi podmiotami, których pomoc przy wykonywaniu zadań uzna za niezbędną. CV ze zdjęciem; list motywacyjny; List motywacyjny i CV należy opatrzyć klauzulą; Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2012 r., poz. 922 ze zm.)"; Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie; Kopie dokum

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 211 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Ewa Kostrubiec, tel.: 846385201

Empresa: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zamość.

Dirección: Partyzantów 94, 22-400 Zamość, Polska.

Contacto: Ewa Kostrubiec, tel.: 846385201

Email: gopszamoscReemplazar por una arrobawp.pl

Teléfono: 846385201, 638-20-17.

Ver las 558 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.