Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Vendedores > Asystent/-ka Ds. Pozyskiwania Spraw Z Dąbrowy Górniczej

Trabajar de Vendedores en Polonia

Asystent/-ka Ds. Pozyskiwania Spraw Z Dąbrowy Górniczej

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania będą do wykonania kilka razy w miesiącu. Szczegółowe informacje nt. zadań kandydat/-ka dostanie podczas

korespondowania. Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. Doświadczenie nie jest

wymagane. Podczas współpracy pracodawca będzie instruował i wspierał w tej pracy. Wynagrodzenie płatne za osiągnięte

efekty, tj. 1% wartości pozyskanego zlecenia detektywistycznego (przedział finansowy: pomiędzy 20 zł a 65 zł).Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- umiejętności: obsługa komputera i internetu w podstawowym zakresie - konieczne- pozostałe: [Inne] : Komunikatywność w języku polskim pisemnie i ustnie, dostęp do komputera z internetem, posiadanie profilu na FB, , telefonu. Praca, o której mowa, będzie dorywcza, zarobkowa, zdalna. Osoba na tym stanowisku musi mieszkać na terenie Dąbrowy Górniczej.

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1622StPr/20/0369.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.