Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > representante comercial > Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy. Śląskie. Polonia

Ofertas de trabajo de representante comercial en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów › Przedstawiciele handlowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe; prawo jazdy kat. B; znajomość języka angielskiego na poziomie B2; mile widziana znajomość jęz. niemieckiego; zakres obowiązków: nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, obsługa bieżących kontaktów handlowych, budowanie relacji z klientami, przedsprzedażowa obsługa klienta, posprzedażowa obsługa klienta, monitorowanie rynku, organizacja dostaw towarów do klienta, promowanie produktu, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: bardzo dobra znajomość obsługi komputera - konieczne; obsługa klienta i techniki sprzedaży - konieczne; prawo jazdy kategoria - B - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne; niemiecki - w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - pożądane

- pozostałe: [Umiejętność 2] : Organizowanie pracy własnej komunikatywność, spostrzegawczość, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, samodzielność, wytrwałość.

[Umiejętność 1] : kreatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, komunikatywność

[Inne] : obsługą klienta w siedzibie firmy lub w terenie

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 475 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: HARY I JANSON SPÓŁKA JAWNA K.JANSON WŁOCH.

Katarzyna Janson, tel.: 508 365 244, email: katarzynahary-janson.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/0430.

Ver las 407 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.