Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > analista de alimentos > 135 - Kontroler Jakości

135 - kontroler jakości. Makroregion województwo mazowieckie

Contratación en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de analista de alimentos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas › analista de alimentos.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk chemicznych i fizycznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obowiązki:

prowadzenie kontroli jakości na poszczególnych etapach procesu produkcji, w oparciu o ustanowione standardy, tworzenie raportów,

wykonywanie audytów wewnętrznych, nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych, sporządzanie analiz i raportów jakościowych

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu - konieczne; Pakiet MS Office - konieczne; prawo jazdy kat B - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : dodatkowym atutem; mile widziane doświadczenie w branży spożywczej;  umiejętności komunikacji i współpracy w zespole  samodzielności;

[Umiejętność 1] : znajomości podstaw systemu HACCP; aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia;  znajomość języka angielskiego będzie

[Inne] : Oferujemy:

ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

niezbędne narzędzia pracy

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 518 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0006.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y químicas › analista de alimentos ofertadas.