Asystent EURES. Wielkopolskie. Polonia

Contratación de Especialistas en políticas y servicios de personal en Wielkopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: prowadzenie unijnego pośrednictwa pracy dla bezrobotnych i poszukujących pracy oraz pracodawców z Polski, państw UE/EOG i Szwajcarii Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: dobra organizacja czasu pracy - konieczne; Znajomość pakietu MS OFFICE - konieczne; doświadczenie - 1 rok - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: preferowane wykształcenie ze specjalnością doradztwo, pośrednictwo zawodowe lub ukończone studia podyplomowe w zakreise doradztwa zawodowego lub pokrewne, doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy lub poradnictwa zawodowego lub doświadczenie przy realizacji podobnych zadań, umiejętnośc pracy pod presją czasu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, Dodatkowe oczekiwania: sumienność, kreatywność, umiejętności interpersonalne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystania z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa umyślne, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 352 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 21/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2700.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Angelika Andrzejczak, email: ofertypoznanReemplazar por una arrobaohp.pl

Empresa: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP.

Dirección: 28 CZERWCA 1956R. 211, 61-485 Poznań, Polska.

Contacto: Angelika Andrzejczak, email: ofertypoznanReemplazar por una arrobaohp.pl

Email: ofertypoznanReemplazar por una arrobaohp.pl

Ver las 314 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.