Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Asystent/ka Działu Księgowo - Płacowego

Asystent/ka działu księgowo - płacowego. Slaskie

Trabajo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Slaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych : Pracownicy rachunkowości i księgowości

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Podstawowe czynności administracyjno - biurowe, - Zarządzanie obiegiem dokumentów: weryfikacja poprawności danych, odbieranie poczty/ e-maili, sortowanie dokumentów, skanowanie oraz archiwizacja, - Wprowadzanie danych do systemu księgowego, - Rejestrowanie faktur, - Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu.

Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: umiejętność logiczego myślenia - konieczne; biegła obsługa komputera - umiejętność obsługi programów MsOffice - konieczne - pozostałe: mile widziana znajomość programów księgowych typu Insert, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, sumienność oraz zaangażowanie.

Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym, kadrowo - płacowym lub administracji.

Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 330 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 10/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 2200.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Iwona Tekeli, email: pracacapek.pl

Empresa: CAPEK SP. Z O.O..

Dirección: Powstańców Śląskich 236, 44-348 Skrzyszów, Polska.

Contacto: Iwona Tekeli, email: pracacapek.pl

Email: pracacapek.pl

Teléfono: 32 4756560.

Fax: 32 4756531.

Ver las 283 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.